Krásné šátky a šály
 
 
Přihlášení

 

Reklama

Reklama

1. Registrační podmínky

Registrační podmínky a podmínky používání uživatelského prostředí na Psina.cz. Pro úspěšnou registraci a využívání serveru Psina.cz je nutné s těmito podmínkami souhlasit.


Registrační podmínky na Freefun.cz

 • Obecné ustanovení
  1. Souhlasíte s tím, že svůj uživatelský účet budete používat pouze pro takové účely, ke kterým je určen.
  2. Vyvarujete se chování, které by mohlo vést k jakémukoliv poškození serveru Psina.cz nebo jeho provozovatelů či uživatelů.
  3. Své přihlašovací informace nebudete poskytovat žádným dalším osobám a psát je na jiná místa než příhlašovací formulář na webu Psina.cz.
  4. Uživatelské jméno a další povinné i nepovinné údaje o uživateli nesmí obsahovat neetická slova, ani url adresy (krome položky "Domovská stránka").
 • Psaní komentářů a příspěvků do diskuzního fóra
  1. Do příspěvků diskuzního fóra a komentářů nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které jsou v rozporu se zákony.
  2. Žádný Váš příspěvek nesmí obsahovat reklamu, inzerát či odkaz na konkurenční weby. Ve speciálních případech po konzultaci s moderátory nebo administrátory je toto dovoleno.
  3. IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek.
  4. Za vše, co na tomto serveru napíšete, nesete plnou odpovědnost. Provozovatel serveru není odpovědný za vaše příspěvky a může je smazat bez udání důvodu.
  5. Napsáním příspěvku automaticky prohlašujete, že jste jeho autorem. Nejste-li autorem daného příspěvku, musíte mít souhlas autora k uvedení jeho příspěvku zde.
  6. Souhlasíte, že administrátoři a moderátoři mají právo odstranit, nebo upravit příspěvek do komentářů a diskuze.
 • Porušení těchto podmínek
  1. Zjistíme-li, že porušujete tyto registrační podmínky, budeme postupovat podle závažnosti porušení:
   • Neslušný či nežádoucí příspěvek, který není přímo v rozporu se zákonem - příspěvek bude odstraněn a budete upozrněni.
   • Opakované psaní příspěvků, jednání, které vede k poškození serveru, provozovatelů či uživatelů - váš účet bude zablokován či smazán.
   • Trestné vystupovaní, nebo příspěvky, které jsou v rozporu se zákony (warez, porno, atd...) - váš účet bude zablokován a v nejhorším případě předán Policii ČR.
 • Konečné ustanovení
  1. Tyto Podmínky nabývají platnosti a účinnosti jejich zveřejněním.
  2. Správce je oprávněn kdykoli měnit ustanovení těchto Podmínek. Změna podmínek je platná a účinná okamžikem zveřejnění na stránkách Serveru.
  3. Oznámení změny podmínek probíhá interní poštou na tomto serveru.
V České Lípě, 15.8.2006, Milan Zelenka

Souhlasím s těmito registračními podmíkami
 
 
 • Spřátelené weby